Ремонт стартера Skoda

Наш автомобільний сервіс здійснює ремонтні роботи різних відповідальних компонентів сучасних автівок. Якщо вам потрібен професійний ремонт стартера Skoda – обирайте наші послуги.

Переваги нашої компанії

Зараз число автомайстерень досить велике. Проте, ремонт стартера Skoda варто виконувати у тих майстрів, хто гарантує еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато хороших відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а також має багатий досвід, намагається удосконалюватися.

До переконливих причин довірити ремонт стартера Skoda нашим майстрам відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструментарій для виконання діагностики та ремонту.
Кваліфіковані ремонтники з чималим досвідом ремонту відповідальних агрегатів авто, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти регулярно відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Skoda, причому як на вузли, так і на роботу. Наша майстерня відповідає за передані нам транспортні засоби і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання тільки тих ремонтних робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як виконується ремонт стартера Skoda у нашій майстерні?

Як правило, несправності таких важливих компонентів транспортного засобу швидко даються взнаки. При використанні авто з’являються різноманітні відхилення, включаючи сторонні стуки при їзді, труднощі з пуском силового агрегату, виникає відповідна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати подібного, проводячи регламентні профілактичні роботи. Такий підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність комплектуючих автомобіля та максимально відстрочити ремонт стартера Skoda.

Проведенню самих ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно проаналізувати стан компонента, визначити наявні дефекти, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка проводиться досвідченими майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли виявлена несправність конкретного агрегату треба робити ремонтні роботи. Спершу досвідчені майстри нашого автосервісу проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від пилу та наявних абразивних відкладень. На старті ремонту стартера Skoda, всі компоненти знежирюються, перевіряється їх загальний технічний стан. Від ретельності виконання такої попередньої роботи прямо залежить довговічність агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, слід обробити мастильними речовинами. За рахунок цього виключаються такі складнощі у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • непотрібні люфти;
  • протікання бензину або інших технічних рідин;
  • нехарактерний шум при роботі, тощо.

Сам по собі ремонт стартера Skoda – це комплекс операцій, що спрямовані на забезпечення 100-процентної працездатності автівки. Несправний агрегат ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна деяких деталей, що зносилися. А в самих серйозних випадках ремонтні процедури зводяться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні операції при ремонті обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна елементу буде доступніше за ціною та в рази швидше, ніж, наприклад, провести процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм вельми дорогі, то робляться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш сервіс використовує в роботі висококласні запасні частини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту стартера Skoda. Найбільш ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми гарантуємо демократичні ціни на них, адже довгий час працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з представниками нашою фірми в телефонному режимі або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як здійснюється ремонт стартера Skoda та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Перевірка стартера на стендіБезкоштовно **
Перевірка стартера легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка стартера вантажних автомобілів та спецтехніки70 грн.
Ремонт стартера легкового транспорту (до 2.9 kW)250* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту (от 2.9 kW до 4.0 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 4.0 kW до 6.5 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 6.5 kW)450* грн.
Заміна щіток (тільки ремонт щіткового вузла або статора)100* грн.
Заміна втягує реле стартераот 80 грн.
Ремонт втягує реле стартера (заміна контактів, без перемотування)/td>

200* грн.
Scroll to top