Ремонт кондиціонера Ford

Наш автомобільний сервіс проводить ремонт багатьох відповідальних компонентів сучасних авто. Тому вам треба зробити якісний ремонт кондиціонера Ford – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому слід вибрати нас?

Зараз число СТО досить велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Ford необхідно виконувати у тих майстрів, хто гарантує еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив масу хороших відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а окрім того має солідний досвід, прагне ставати краще.

До головних причин довірити ремонт кондиціонера Ford нашій компанії відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Кваліфіковані ремонтники з солідним досвідом ремонту відповідальних автомобільних вузлів, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші фахівці систематично відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Гнучкий підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Ford, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наш сервіс відповідає за передані нам автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих ремонтних робіт, які вимагаються та строго регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Ford у нашій компанії?

Як правило, поломки таких важливих компонентів автомобіля відразу даються взнаки. При використанні авто виникають різного роду відхилення, включаючи сторонні стуки при їзді, труднощі з пуском двигуна, з’являється спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі варто не допускати такого, проводячи регламентні перевірки. Такий підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність вузлів автомобіля та максимально відстрочити ремонт кондиціонера Ford.

Реалізації безпосередньо ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан компонента, знайти конкретні дефекти, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється досвідченими майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли виявлена несправність конкретного вузла треба робити ремонт. Спочатку досвідчені майстри нашого сервісу проведуть розбирання комплектуючих, відразу ж очищаючи їх від забруднень та наявних абразивів. У ході ремонту кондиціонера Ford, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх загальний технічний стан. Від точності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить надійність агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, слід обробити мастильними матеріалами. Завдяки цьому усуваються наступні проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • непотрібні проміжки;
  • витік пального або інших рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт кондиціонера Ford – це сукупність дій, що спрямовані на повернення повної працездатності автівки. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна окремих комплектуючих, що відпрацювали своє. А в найбільш складних випадках ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються логікою. Так, якщо замінити деталь виходить дешевше за ціною та набагато оперативніше, ніж, припустимо, здійснити процес дефектовки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм досить дорогі, то здійснюються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня застосовує в роботі висококласні деталі від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Ford. Самі ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім відмінної якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми пропонуємо привабливі ціни на них, адже тривалий період працюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, діагностику та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою компанії за телефонами або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт кондиціонера Ford та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top