Ремонт генератора Ford

Наш автомобільний сервіс здійснює ремонт багатьох важливих механізмів сучасних автомобілів. Якщо вам треба зробити ефективний ремонт генератора Ford – скористайтеся нашими послугами.

Чому потрібно вибрати нас?

Зараз чисельність СТО доволі велике. Але ремонт генератора Ford необхідно робити в тому сервісі, який забезпечить відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив багато позитивних відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а також має солідний досвід, намагається виконувати свої обов’язки ще краще.

До основних причин делегувати ремонт генератора Ford нам відноситься наступне:

Професійне устаткування та прилади для проведення ремонту та діагностичних робіт.
Тямущі інженери з багатим досвідом ремонту важливих агрегатів авто, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора Ford, причому як на деталі, так і на надані послуги. Наш сервіс несе відповідальність за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як виконується ремонт генератора Ford у нашій фірмі?

Найчастіше несправності таких відповідальних агрегатів автомобіля швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різного роду відхилення, включаючи шуми при русі, труднощі з запуском мотору, з’являється відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно уникати таких крайнощів, виконуючи регламентні ТО. Такий підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність комплектуючих автівки та по максимуму відстрочити ремонт генератора Ford.

Проведенню власне ремонтних робіт в нашій автомайстерні обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан компонента, виявити конкретні відхилення, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика проводиться досвідченими майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли виявлена поломка конкретного вузла можна робити ремонт. Спочатку досвідчені фахівці нашого сервісу проведуть розбирання комплектуючих, відразу ж очищаючи їх від бруду та наявних абразивних відкладень. На початку ремонту генератора Ford, всі компоненти обробляються речовинами проти жиру, аналізується їх поточний стан. Від ретельності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить термін служби агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, слід обробити мастильними матеріалами. В результаті цього виключаються такі проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • небажані люфти;
  • витік пального або інших автомобільних рідин;
  • надмірний шум при роботі, тощо.

Сам по собі ремонт генератора Ford – це група заходів, які націлені на повернення повної працездатності автомобіля. Проблемний агрегат ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна окремих елементів, що зносилися. А в найбільш серйозних випадках ремонтні процедури зводяться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні операції під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна елементу буде доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, приміром здійснити процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий агрегат досить дорогі, то проводяться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш автосервіс використовує в роботі висококласні деталі від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту генератора Ford. Найбільш затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім відмінної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми гарантуємо демократичні ціни на них, бо довгий час співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на сервіс, перевірку та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою компанії в телефонному режимі або через сайт. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт генератора Ford та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення основних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Ремонт ротора генератор (от 125 А)1150 грн.
Ремонт статора генератора (до 80 А)800 грн.
Ремонт статора генератора (от 80 А до 125 А)950 грн.
Ремонт статора генератора (от 130 А)от 950 грн.
Ремонт статора для вантажних автомобілів і спецтехнікиот 1000 грн.
Ремонт діодного моста генератора300 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка генератора на автомобіліот 50** грн.
Зняття з автомобіля генератораот 200 грн.
Зняття з автомобіля генератора c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top