Ремонт стартера Ford

Наша автомайстерня робить ремонтні роботи різних ключових вузлів сучасних транспортних засобів. Якщо вам потрібен професійний ремонт стартера Ford – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому слід вибрати нас?

Зараз число автомайстерень досить велике. Але ремонт стартера Ford слід робити в тому сервісі, який забезпечить бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив масу хороших відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а окрім того має багатий досвід, намагається виконувати свої обов’язки краще.

До основних причин довірити ремонт стартера Ford нашій фірмі відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для проведення діагностики та ремонту.
Кваліфіковані інженери з багатим досвідом ремонту ключових автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці систематично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати наявні навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Ford, причому як на вузли, так і на виконані роботи. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за передані нам автомобілі і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання виключно тих ремонтних робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт стартера Ford у нашій майстерні?

Як правило, несправності таких важливих компонентів транспортного засобу швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто мають місце різноманітні відхилення, включаючи шуми та стуки при їзді, труднощі з запуском силового агрегату, з’являється відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати такого, виконуючи рекомендовані ТО. Такий підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність комплектуючих автомобіля та подалі відстрочити ремонт стартера Ford.

Здійсненню самих ремонтних процедур в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан компонента, знайти конкретні дефекти, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика проводиться професійними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена несправність конкретного вузла треба робити ремонтні роботи. Насамперед кваліфіковані фахівці нашого сервісу проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивів. На старті ремонту стартера Ford, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх загальний стан. Від точності виконання такої підготовчої роботи безпосередньо залежить довговічність вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, варто обробити мастильними матеріалами. За рахунок цього усуваються такі складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • непотрібні люфти;
  • витік палива або інших автомобільних рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт стартера Ford – це комплекс дій, що націлені на відновлення повної працездатності автомобіля. Проблемний агрегат ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна окремих деталей, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних випадках ремонт зводиться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні операції під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна елементу виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, припустимо, здійснити процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий вузол дуже дорогі, то здійснюються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі якісні запчастини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту стартера Ford. Найбільш затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми пропонуємо демократичні ціни на них, оскільки тривалий період взаємодіємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Для запису на сервіс, огляд та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні в телефонному режимі або через сайт. Фахівці проконсультують вас, як відбувається ремонт стартера Ford та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення поширених несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top