Ремонт кондиціонера Hyundai

Наш сервіс виконує ремонтні роботи різних важливих компонентів сучасних автівок. Тому вам треба зробити професійний ремонт кондиціонера Hyundai – зв’яжіться з нашими представниками.

Наші переваги

Сьогодні кількість автомайстерень доволі велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Hyundai слід виконувати у тих майстрів, хто забезпечить відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив багато позитивних відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а також має чималий досвід, намагається ставати краще.

До головних причин доручити ремонт кондиціонера Hyundai нашій фірмі відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та прилади для виконання діагностичних та ремонтних робіт.
Компетентні майстри з чималим досвідом ремонту важливих автомобільних агрегатів, включаючи турбіни, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти регулярно відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати свої навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Hyundai, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наш сервіс відповідає за надані в ремонт автівки і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення тільки тих процесів, які потрібні та строго регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Hyundai у нашій компанії?

Як правило, збої в роботі таких відповідальних вузлів транспортного засобу швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різного роду відхилення, включаючи шуми при русі, труднощі з пуском двигуна, виникає відповідна індикація на торпеді, тощо.

Краще всього уникати таких крайнощів, проводячи регламентні перевірки. Такий підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність вузлів авто та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Hyundai.

Виконанню безпосередньо ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан компонента, виявити конкретні проблеми, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура проводиться досвідченими майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного вузла необхідно проводити ремонтні роботи. Спершу компетентні працівники нашого автосервісу проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від бруду та наявних абразивних відкладень. На старті ремонту кондиціонера Hyundai, всі деталі обробляються речовинами проти жиру, оцінюється їх поточний технічний стан. Від уважності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить надійність вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, варто обробити мастильними речовинами. В результаті цього усуваються такі проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів деталей;
  • непотрібні люфти;
  • підтікання бензину або інших автомобільних рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Hyundai – це набір дій, що націлені на повернення повної працездатності авто. Проблемний агрегат ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна деяких комплектуючих, що зносилися. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні операції в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі виходить доступніше за ціною та в рази швидше, ніж, приміром здійснити процес дефектовки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм досить дорогі, то здійснюються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі якісні деталі від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Hyundai. Найбільш затребувані автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих деталей та цілих вузлів ми гарантуємо вигідні ціни на них, адже тривалий період взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на обслуговування, огляд та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою СТО в телефонному режимі або через сайт. Співробітники проконсультують вас, як здійснюється ремонт кондиціонера Hyundai та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top