Ремонт генератора Hyundai

Наша автомайстерня виконує ремонтні роботи багатьох ключових вузлів сучасних автівок. Тому вам потрібен якісний ремонт генератора Hyundai – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому ми?

Зараз кількість автомайстерень доволі велике. Проте, ремонт генератора Hyundai варто робити в тому сервісі, який забезпечить бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість хороших відгуків.

Наша компанія має усе це, а крім того має чималий досвід, прагне виконувати свої функції краще.

До основних причин довірити ремонт генератора Hyundai нам відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та прилади для виконання діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі майстри з багатим досвідом ремонту ключових автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Гнучкий підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Hyundai, причому як на деталі, так і на надані послуги. Наш автосервіс відповідає за передані нам авто і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання тільки тих процесів, які необхідні та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт генератора Hyundai у нашій компанії?

У більшості випадків збої в роботі таких відповідальних агрегатів автомобіля відразу даються взнаки. В експлуатації авто мають місце різноманітні відхилення, у тому числі сторонні звуки при русі, проблеми з пуском силового агрегату, виникає відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

Краще всього уникати подібних крайнощів, проводячи регламентні процедури обслуговування. Такий підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність вузлів автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт генератора Hyundai.

Здійсненню самих ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан вузла, визначити конкретні дефекти, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка виконується професійними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного агрегату необхідно проводити ремонтні роботи. Спершу кваліфіковані працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, паралельно очищаючи їх від забруднень та наявних абразивних речовин. На старті ремонту генератора Hyundai, всі складові знежирюються, перевіряється їх загальний стан. Від точності виконання такої підготовчої роботи прямо залежить надійність вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, треба обробити мастилом. В результаті цього усуваються наступні складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • непотрібні проміжки;
  • витік пального або інших автомобільних рідин;
  • надмірний шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт генератора Hyundai – це комплекс заходів, які націлені на відновлення повноцінної працездатності автомобіля. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна деяких деталей, що зносилися. А в самих складних випадках ремонтні процедури зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні операції під час ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо заміна елементу буде дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, приміром провести процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий вузол дуже дорогі, то виконуються саме відновні роботи, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі якісні запасні частини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту генератора Hyundai. Найбільш ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім високої якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми гарантуємо вигідні ціни на них, бо довгий час співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на сервіс, огляд та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні в телефонному режимі або через сайт. Співробітники проконсультують вас, як здійснюється ремонт генератора Hyundai та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення поширених несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top