Ремонт стартера Hyundai

Наш сервіс здійснює ремонт багатьох ключових компонентів сучасних автомобілів. Якщо вам необхідно зробити професійний ремонт стартера Hyundai – обирайте наші послуги.

Чому варто вибрати нас?

Сьогодні кількість СТО дуже велике. У будь-якому випадку ремонт стартера Hyundai необхідно виконувати в тому сервісі, який забезпечить еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а також має багатий досвід, прагне ставати краще.

До переконливих причин довірити ремонт стартера Hyundai нам відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для виконання ремонту та діагностичних робіт.
Компетентні ремонтники з багатим досвідом ремонту ключових агрегатів автівок, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти періодично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати наявні навички.
Гнучкий підхід до запитів клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Hyundai, причому як на деталі, так і на надані послуги. Наш сервіс відповідає за надані в ремонт автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання тільки тих робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт стартера Hyundai у нашій фірмі?

У більшості випадків несправності таких відповідальних вузлів транспортного засобу відразу даються взнаки. В експлуатації авто виникають різного роду відхилення, включаючи сторонні стуки при русі, труднощі з пуском мотору, з’являється відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

Краще всього не допускати подібного, проводячи рекомендовані профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність механізмів автомобіля та максимально відстрочити ремонт стартера Hyundai.

Здійсненню самих ремонтних процедур в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан агрегату, визначити наявні проблеми, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика проводиться досвідченими майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного вузла необхідно здійснювати ремонт. Насамперед компетентні майстри нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, відразу ж очищаючи їх від забруднень та наявних абразивних речовин. У ході ремонту стартера Hyundai, всі складові знежирюються, перевіряється їх поточний технічний стан. Від ретельності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить довговічність агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, треба обробити мастильними матеріалами. За рахунок цього виключаються такі дефекти у експлуатації:

  • підвищений нагрів компонентів;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання бензину або інших технічних рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт стартера Hyundai – це група дій, які націлені на повернення повної працездатності авто. Несправний агрегат ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна окремих елементів, що відпрацювали своє. А в найбільш складних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні операції при ремонті обумовлюються логікою. Так, якщо заміна деталі буде дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, наприклад, здійснити процес дефектовки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий агрегат досить дорогі, то робляться саме відновні процедури, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі якісні деталі від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту стартера Hyundai. Найбільш ходові комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми пропонуємо доступні ціни на них, оскільки довго взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, діагностику та ремонт свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми за телефонами або через форму на сайті. Співробітники проконсультують вас, як виконується ремонт стартера Hyundai та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top