Ремонт кондиціонера Tatra

Наша СТО виконує ремонтні роботи багатьох важливих вузлів сучасних автомобілів. Тому вам потрібен ефективний ремонт кондиціонера Tatra – зв’яжіться з нашими представниками.

Переваги нашого сервісу

Нині число автомобільних сервісів дуже велике. Проте, ремонт кондиціонера Tatra треба робити в тому сервісі, який забезпечить еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наш автосервіс має усе це, а також має чималий досвід, прагне ставати краще.

До ключових причин делегувати ремонт кондиціонера Tatra нам відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструментарій для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі інженери з багатим досвідом ремонту важливих агрегатів авто, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші співробітники періодично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Tatra, причому як на запчастини, так і на роботу. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за передані нам автомобілі і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення тільки тих процесів, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як здійснюється ремонт кондиціонера Tatra у нашій фірмі?

Зазвичай несправності таких відповідальних компонентів автомобіля швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різного роду відхилення, включаючи шуми та стуки при русі, складнощі з пуском силового агрегату, виникає відповідна індикація на торпеді, тощо.

Доцільно уникати подібних крайнощів, проводячи своєчасні профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність комплектуючих авто та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Tatra.

Здійсненню власне ремонтних процедур на нашій СТО обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан вузла, знайти конкретні проблеми, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка проводиться досвідченими майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного вузла треба виконувати ремонтні роботи. Насамперед компетентні фахівці нашого сервісу проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від бруду та різних абразивних речовин. У ході ремонту кондиціонера Tatra, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, перевіряється їх загальний технічний стан. Від ретельності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить надійність агрегату після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, слід обробити мастилом. Завдяки цьому виключаються такі проблеми у експлуатації:

  • підвищений нагрів елементів;
  • непотрібні проміжки;
  • підтікання бензину або інших рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Tatra – це комплекс заходів, які спрямовані на відновлення повної працездатності авто. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна конкретних комплектуючих, що зносилися. А в найбільш складних випадках ремонт зводиться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо замінити деталь виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, провести процес дефектовки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий механізм досить дорогі, то робляться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі висококласні запасні частини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Tatra. Найбільш ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих деталей та цілих вузлів ми пропонуємо демократичні ціни на них, адже тривалий період співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, діагностику та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні в телефонному режимі або через сайт. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт кондиціонера Tatra та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top