Ремонт стартера Tatra

Наша автомайстерня виконує ремонтні роботи різних ключових вузлів сучасних автівок. Якщо вам потрібен якісний ремонт стартера Tatra – ви звернулися за адресою.

Переваги нашого сервісу

Сьогодні кількість автосервісів доволі велике. Але ремонт стартера Tatra необхідно виконувати у тих майстрів, хто забезпечить еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість хороших відгуків.

Наш автосервіс має усе це, а окрім того має солідний досвід, прагне виконувати свої обов’язки ще краще.

До головних причин доручити ремонт стартера Tatra нам відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструментарій для проведення ремонту та діагностичних робіт.
Кваліфіковані інженери з великим досвідом ремонту ключових автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно відвідують профільне навчання, щоб покращувати раніше придбані навички.
Гнучкий підхід до запитів клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Tatra, причому як на вузли, так і на роботу. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення виключно тих процесів, які потрібні та строго регламентовані.

Як виконується ремонт стартера Tatra у нашій фірмі?

Як правило, поломки таких відповідальних агрегатів автомобіля відразу даються взнаки. В експлуатації авто виникають різні відхилення, включаючи шуми та стуки при їзді, проблеми з запуском силового агрегату, з’являється спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати подібного, проводячи рекомендовані перевірки. Цей підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність комплектуючих автівки та по максимуму відстрочити ремонт стартера Tatra.

Виконанню власне ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно проаналізувати стан компонента, визначити наявні дефекти, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка здійснюється професійними майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Коли виявлена поломка конкретного агрегату необхідно проводити ремонтні роботи. Спершу досвідчені майстри нашого автосервісу проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від забруднень та різних абразивних відкладень. У ході ремонту стартера Tatra, всі компоненти обробляються речовинами проти жиру, перевіряється їх загальний технічний стан. Від ретельності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить надійність агрегату після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, варто обробити мастильними речовинами. В результаті цього усуваються наступні складнощі у експлуатації:

  • сильний нагрів елементів;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання пального або інших автомобільних рідин;
  • сторонній шум в процесі роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт стартера Tatra – це комплекс операцій, що націлені на забезпечення повноцінної працездатності автівки. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо таке можливо: виконується заміна окремих комплектуючих, що зносилися. А в найбільш серйозних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії під час ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна деталі виходить доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, приміром провести процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол досить дорогі, то виконуються саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту стартера Tatra. Самі ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Крім високої якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми пропонуємо привабливі ціни на них, бо довгий час взаємодіємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Для запису на обслуговування, огляд та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні в телефонному режимі або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт стартера Tatra та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Перевірка стартера на стендіБезкоштовно **
Перевірка стартера легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка стартера вантажних автомобілів та спецтехніки70 грн.
Ремонт стартера легкового транспорту (до 2.9 kW)250* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту (от 2.9 kW до 4.0 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 4.0 kW до 6.5 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 6.5 kW)450* грн.
Заміна щіток (тільки ремонт щіткового вузла або статора)100* грн.
Заміна втягує реле стартераот 80 грн.
Ремонт втягує реле стартера (заміна контактів, без перемотування)/td>

200* грн.
Scroll to top