Ремонт турбіни Tatra

Наш автомобільний сервіс проводить ремонт різних відповідальних компонентів сучасних автомобілів. Якщо вам необхідно зробити якісний ремонт турбіни Tatra – скористайтеся нашими послугами.

Чому краще вибрати нас?

Сьогодні число автомайстерень досить велике. Але ремонт турбіни Tatra необхідно виконувати у тих, хто забезпечить бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а окрім того має чималий досвід, прагне виконувати свої функції ще краще.

До переконливих причин доручити ремонт турбіни Tatra нашій компанії відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструментарій для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Кваліфіковані інженери з багатим досвідом ремонту відповідальних агрегатів автівок, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати наявні навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт турбіни Tatra, причому як на запчастини, так і на роботу. Наша майстерня відповідає за надані в ремонт авто і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення тільки тих процесів, які потрібні та строго регламентовані.

Як виконується ремонт турбіни Tatra у нашій фірмі?

У більшості випадків поломки таких відповідальних компонентів автомобіля відразу даються взнаки. В експлуатації авто з’являються різні відхилення, включаючи шуми при їзді, складнощі з пуском мотору, з’являється відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

Краще всього уникати подібних крайнощів, проводячи своєчасні профілактичні роботи. Такий підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність комплектуючих автівки та максимально відстрочити ремонт турбіни Tatra.

Проведенню самих ремонтних процедур в нашому автосервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно проаналізувати стан компонента, знайти конкретні проблеми, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка проводиться компетентними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного вузла можна проводити ремонт. Насамперед компетентні працівники нашого автосервісу проведуть розбирання агрегатів, відразу ж очищаючи їх від забруднень та наявних абразивних відкладень. У процесі ремонту турбіни Tatra, всі компоненти знежирюються, перевіряється їх загальний технічний стан. Від точності виконання такої попередньої роботи прямо залежить довговічність вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, варто обробити мастильними речовинами. В результаті цього виключаються наступні дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання пального або інших рідин;
  • сторонній шум при роботі, тощо.

Власне ремонт турбіни Tatra – це комплекс заходів, що спрямовані на повернення 100-процентної працездатності авто. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо таке можливо: виконується заміна деяких комплектуючих, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити елемент буде доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, припустимо, провести процес дефектовки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий агрегат дуже дорогі, то виконуються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня використовує в роботі якісні запасні частини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту турбіни Tatra. Самі ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми гарантуємо привабливі ціни на них, оскільки тривалий період працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, огляд та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою фірми за телефонами або через форму на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як відбувається ремонт турбіни Tatra та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту турбіни

Ремонт турбокомпресораот 800* грн.
Перевірка турбокомпресора (знятого з авто)от 250** грн.
Перевірка турбокомпресора (на авто)400 грн.
Scroll to top