Ремонт кондиціонера Tesla

Наша СТО здійснює ремонт різних відповідальних компонентів сучасних автомобілів. Якщо вам потрібен професійний ремонт кондиціонера Tesla – скористайтеся нашими послугами.

Переваги нашої компанії

Нині кількість автосервісів дуже велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Tesla слід робити у тих, хто гарантує бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу хороших відгуків.

Наш автосервіс має усе це, а окрім того має багатий досвід, прагне виконувати свою роботу ще краще.

До переконливих причин довірити ремонт кондиціонера Tesla нашим фахівцям відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструментарій для здійснення ремонту та діагностичних робіт.
Компетентні майстри з багатим досвідом ремонту відповідальних автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти періодично відвідують профільне навчання, щоб покращувати свої навички.
Гнучкий підхід до запитів клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Tesla, причому як на вузли, так і на виконані роботи. Наш автомобільний сервіс відповідає за передані нам автівки і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання виключно тих ремонтних робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера Tesla у нашій фірмі?

У більшості випадків поломки таких відповідальних компонентів автівки швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто мають місце різні відхилення, у тому числі шуми при русі, проблеми з пуском двигуна, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно уникати подібних крайнощів, виконуючи своєчасні перевірки. Цей підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність комплектуючих автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Tesla.

Виконанню власне ремонтних процедур на нашій СТО обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно проаналізувати стан агрегату, виявити конкретні дефекти, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка здійснюється професійними майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного агрегату можна виконувати ремонт. Насамперед компетентні працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та різних абразивних речовин. На початку ремонту кондиціонера Tesla, всі компоненти обробляються речовинами проти жиру, аналізується їх поточний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить робочий ресурс агрегату після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, потрібно обробити мастильними речовинами. В результаті цього виключаються такі проблеми у експлуатації:

  • сильний нагрів елементів;
  • небажані люфти;
  • підтікання бензину або інших технічних рідин;
  • сторонній шум при роботі, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Tesla – це набір операцій, які націлені на забезпечення повноцінної працездатності автомобіля. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна окремих елементів, що відпрацювали своє. А в самих складних випадках ремонтні процедури зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні операції при ремонті обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна елементу виходить дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, наприклад, провести процес очищення та промивання, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий вузол вельми дорогі, то проводяться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі якісні запчастини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Tesla. Найбільш затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих деталей та цілих агрегатів ми пропонуємо вигідні ціни на них, оскільки довго працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою майстерні в телефонному режимі або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як здійснюється ремонт кондиціонера Tesla та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top