Ремонт турбіни Tesla

Наш сервіс проводить ремонт багатьох важливих агрегатів сучасних авто. Якщо вам необхідно зробити професійний ремонт турбіни Tesla – ви звернулися за адресою.

Переваги нашої компанії

Зараз чисельність автомобільних сервісів досить велике. Але ремонт турбіни Tesla варто виконувати в тому сервісі, який забезпечить бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив багато хороших відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а крім того має багатий досвід, намагається ставати краще.

До основних причин довірити ремонт турбіни Tesla нашій компанії відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструментарій для проведення діагностики та ремонту.
Компетентні майстри з великим досвідом ремонту важливих вузлів автомобіля, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники регулярно проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його авто. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт турбіни Tesla, причому як на деталі, так і на роботу. Наш сервіс відповідає за надані в ремонт авто і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих ремонтних робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як виконується ремонт турбіни Tesla у нашій компанії?

Зазвичай несправності таких важливих компонентів автомобіля відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різного роду відхилення, включаючи сторонні звуки при їзді, труднощі з пуском силового агрегату, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно не допускати подібного, виконуючи рекомендовані профілактичні роботи. Такий підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність вузлів автомобіля та подалі відстрочити ремонт турбіни Tesla.

Реалізації власне ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан компонента, визначити конкретні дефекти, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура виконується досвідченими майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена несправність конкретного вузла можна виконувати ремонт. Спочатку компетентні майстри нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від пилу та наявних абразивних речовин. На старті ремонту турбіни Tesla, всі компоненти знежирюються, оцінюється їх загальний стан. Від ретельності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить робочий ресурс вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, варто обробити мастилом. Завдяки цьому усуваються такі проблеми у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • непотрібні люфти;
  • протікання бензину або інших автомобільних рідин;
  • надмірний шум при роботі, тощо.

Безпосередньо ремонт турбіни Tesla – це група заходів, які націлені на відновлення повноцінної працездатності авто. Несправний агрегат ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна окремих комплектуючих, що зносилися. А в самих складних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються логікою. Так, якщо заміна деталі виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, приміром провести процес підгонки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий вузол дуже дорогі, то проводяться саме відновні процедури, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі якісні запасні частини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту турбіни Tesla. Самі ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Крім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми пропонуємо привабливі ціни на них, оскільки тривалий період співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на сервіс, огляд та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою СТО в телефонному режимі або через форму на сайті. Фахівці проконсультують вас, як відбувається ремонт турбіни Tesla та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту турбіни

Ремонт турбокомпресораот 800* грн.
Перевірка турбокомпресора (знятого з авто)от 250** грн.
Перевірка турбокомпресора (на авто)400 грн.
Scroll to top