Ремонт стартера Tesla

Наша компанія робить ремонтні роботи різних ключових вузлів сучасних автомобілів. Якщо вам необхідно зробити ефективний ремонт стартера Tesla – скористайтеся нашими послугами.

Чому слід вибрати нас?

Нині чисельність СТО досить велике. Проте, ремонт стартера Tesla необхідно робити в тому сервісі, який гарантує бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу позитивних відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а також має чималий досвід, намагається підвищувати якість роботи.

До ключових причин доручити ремонт стартера Tesla нашій фірмі відноситься наступне:

Професійне устаткування та прилади для проведення діагностичних та ремонтних робіт.
Компетентні інженери з солідним досвідом ремонту ключових автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти регулярно відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати свої навички.
Гнучкий підхід до кожного клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Tesla, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за надані в ремонт автомобілі і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як здійснюється ремонт стартера Tesla у нашій автомайстерні?

Зазвичай несправності таких важливих агрегатів транспортного засобу відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різноманітні відхилення, у тому числі сторонні звуки при русі, складнощі з пуском мотору, виникає спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі варто не допускати такого, проводячи своєчасні процедури обслуговування. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність механізмів транспортного засобу та подалі відстрочити ремонт стартера Tesla.

Реалізації власне ремонтних процедур в нашому автосервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан компонента, виявити конкретні дефекти, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка виконується професійними майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного вузла треба робити ремонтні роботи. Спочатку кваліфіковані майстри нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивних речовин. На початку ремонту стартера Tesla, всі складові обробляються речовинами проти жиру, аналізується їх поточний технічний стан. Від ретельності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить робочий ресурс вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, варто обробити мастилом. За рахунок цього виключаються такі дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • небажані проміжки;
  • підтікання бензину або інших автомобільних рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт стартера Tesla – це сукупність заходів, що спрямовані на відновлення 100-процентної працездатності авто. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна окремих комплектуючих, що відпрацювали своє. А в найбільш складних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні операції під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити деталь буде дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, приміром здійснити процес дефектовки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол досить дорогі, то здійснюються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня застосовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту стартера Tesla. Найбільш ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Крім бездоганної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми пропонуємо демократичні ціни на них, адже довгий час взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на обслуговування, огляд та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні в телефонному режимі або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як здійснюється ремонт стартера Tesla та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Перевірка стартера на стендіБезкоштовно **
Перевірка стартера легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка стартера вантажних автомобілів та спецтехніки70 грн.
Ремонт стартера легкового транспорту (до 2.9 kW)250* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту (от 2.9 kW до 4.0 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 4.0 kW до 6.5 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 6.5 kW)450* грн.
Заміна щіток (тільки ремонт щіткового вузла або статора)100* грн.
Заміна втягує реле стартераот 80 грн.
Ремонт втягує реле стартера (заміна контактів, без перемотування)/td>

200* грн.
Scroll to top