Ремонт генератора Dodge

Наша автомайстерня робить ремонт багатьох ключових вузлів сучасних автівок. Тому вам потрібен ефективний ремонт генератора Dodge – обирайте наші послуги.

Чому слід вибрати нас?

Сьогодні чисельність СТО доволі велике. У будь-якому випадку ремонт генератора Dodge слід робити в тому сервісі, який забезпечить відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а крім того має солідний досвід, намагається підвищувати якість роботи.

До основних причин довірити ремонт генератора Dodge нашій фірмі відноситься наступне:

Висококласне устаткування та прилади для проведення діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі інженери з солідним досвідом ремонту ключових вузлів автомобіля, включаючи турбіни, стартери, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти систематично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Гнучкий підхід до потреб клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора Dodge, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш сервіс несе відповідальність за передані нам автівки і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення тільки тих робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як здійснюється ремонт генератора Dodge у нашій компанії?

Найчастіше поломки таких важливих агрегатів автомобіля швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різного роду відхилення, включаючи сторонні стуки при їзді, проблеми з пуском двигуна, виникає відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно уникати таких крайнощів, виконуючи своєчасні профілактичні роботи. Такий підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність механізмів транспортного засобу та подалі відстрочити ремонт генератора Dodge.

Здійсненню безпосередньо ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан вузла, знайти наявні відхилення, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура виконується професійними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного вузла можна робити ремонт. Насамперед кваліфіковані фахівці нашого сервісу проведуть розбирання агрегатів, паралельно очищаючи їх від забруднень та різних абразивів. У ході ремонту генератора Dodge, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх поточний технічний стан. Від точності виконання такої попередньої роботи прямо залежить надійність вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, треба обробити мастильними речовинами. За рахунок цього виключаються такі дефекти у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • непотрібні люфти;
  • підтікання палива або інших технічних рідин;
  • сторонній шум в процесі роботи, тощо.

Сам по собі ремонт генератора Dodge – це комплекс заходів, що націлені на відновлення повної працездатності автівки. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна конкретних комплектуючих, що відпрацювали своє. А в самих складних випадках ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо замінити елемент виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, здійснити процес дефектовки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий вузол досить дорогі, то робляться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту генератора Dodge. Самі затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми гарантуємо доступні ціни на них, бо довго співпрацюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на обслуговування, перевірку та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми за телефонами або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як відбувається ремонт генератора Dodge та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top