Ремонт турбіни Dodge

Наша СТО робить ремонт багатьох важливих компонентів сучасних авто. Тому вам потрібен професійний ремонт турбіни Dodge – скористайтеся нашими послугами.

Переваги нашого сервісу

Нині число автомобільних сервісів дуже велике. Але ремонт турбіни Dodge варто виконувати у тих майстрів, хто гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато позитивних відгуків.

Наша СТО має усе це, а також має багатий досвід, намагається не стояти на місці.

До переконливих причин делегувати ремонт турбіни Dodge нашій фірмі відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструмент для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані ремонтники з великим досвідом ремонту важливих автомобільних агрегатів, включаючи турбіни, стартери, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники регулярно проходять додаткове навчання, щоб покращувати раніше придбані навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми чітко витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт турбіни Dodge, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за надані в ремонт авто і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих ремонтних робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як виконується ремонт турбіни Dodge у нашій майстерні?

Як правило, несправності таких важливих агрегатів автомобіля відразу даються взнаки. При використанні авто мають місце різного роду відхилення, включаючи шуми при їзді, складнощі з запуском силового агрегату, з’являється відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, проводячи регламентні перевірки. Цей підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність агрегатів авто та по максимуму відстрочити ремонт турбіни Dodge.

Виконанню самих ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан компонента, визначити наявні відхилення, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка здійснюється досвідченими майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного вузла можна здійснювати ремонт. Спочатку компетентні працівники нашої СТО проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від бруду та будь-яких абразивних відкладень. На початку ремонту турбіни Dodge, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх загальний технічний стан. Від ретельності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить робочий ресурс вузла після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, треба обробити мастильними речовинами. За рахунок цього виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • сильний нагрів компонентів;
  • непотрібні люфти;
  • витік пального або інших технічних рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт турбіни Dodge – це сукупність дій, які націлені на відновлення повноцінної працездатності авто. Проблемний агрегат ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна конкретних деталей, що зносилися. А в найбільш серйозних випадках ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна елементу виходить дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, припустимо, здійснити процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм досить дорогі, то виконуються саме відновні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня застосовує в роботі якісні запасні частини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту турбіни Dodge. Самі ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми пропонуємо привабливі ціни на них, бо тривалий період взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на сервіс, огляд та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою фірми за телефонами або через сайт. Співробітники проконсультують вас, як здійснюється ремонт турбіни Dodge та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту турбіни

Ремонт турбокомпресораот 800* грн.
Перевірка турбокомпресора (знятого з авто)от 250** грн.
Перевірка турбокомпресора (на авто)400 грн.
Scroll to top