Ремонт кондиціонера Dodge

Наша компанія проводить ремонтні роботи різних відповідальних компонентів сучасних автівок. Якщо вам треба зробити якісний ремонт кондиціонера Dodge – скористайтеся нашими послугами.

Чому слід вибрати нас?

Зараз кількість СТО дуже велике. Але ремонт кондиціонера Dodge необхідно робити у тих майстрів, хто забезпечить бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість хороших відгуків.

Наша компанія має усе це, а окрім того має солідний досвід, намагається не стояти на місці.

До основних причин довірити ремонт кондиціонера Dodge нашим фахівцям відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для проведення ремонту та діагностичних робіт.
Компетентні майстри з багатим досвідом ремонту відповідальних вузлів автомобіля, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти періодично відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Dodge, причому як на вузли, так і на роботу. Наш автомобільний сервіс відповідає за надані в ремонт авто і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення виключно тих робіт, які потрібні та чітко регламентовані.

Як виконується ремонт кондиціонера Dodge у нашій компанії?

У більшості випадків збої в роботі таких відповідальних вузлів автомобіля швидко даються взнаки. При використанні авто мають місце різні відхилення, включаючи сторонні звуки при русі, складнощі з пуском двигуна, виникає спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати подібного, виконуючи рекомендовані процедури обслуговування. Цей підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність комплектуючих автівки та максимально відстрочити ремонт кондиціонера Dodge.

Виконанню самих ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно проаналізувати стан вузла, визначити конкретні проблеми, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура проводиться компетентними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного агрегату можна виконувати ремонтні роботи. Насамперед досвідчені майстри нашої СТО проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від пилу та різних абразивних відкладень. У процесі ремонту кондиціонера Dodge, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх поточний технічний стан. Від точності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить робочий ресурс вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, потрібно обробити мастильними речовинами. За рахунок цього виключаються наступні проблеми у експлуатації:

  • сильний нагрів елементів;
  • небажані проміжки;
  • витік бензину або інших технічних рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Dodge – це сукупність операцій, що націлені на відновлення 100-процентної працездатності авто. Несправний вузол ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна конкретних комплектуючих, що відпрацювали своє. А в самих складних випадках ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити елемент буде дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, приміром здійснити процес очищення та промивання, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий агрегат вельми дорогі, то виконуються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня застосовує в роботі висококласні запасні частини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Dodge. Самі затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми гарантуємо вигідні ціни на них, бо тривалий період взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, перевірку та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні в телефонному режимі або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт кондиціонера Dodge та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top