Ремонт стартера Dodge

Наша СТО здійснює ремонтні роботи багатьох важливих агрегатів сучасних автомобілів. Тому вам потрібен професійний ремонт стартера Dodge – обирайте наші послуги.

Чому краще вибрати нас?

Зараз кількість автомобільних сервісів доволі велике. Але ремонт стартера Dodge слід виконувати у тих майстрів, хто гарантує еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наша СТО пропонує усе це, а окрім того має солідний досвід, намагається виконувати свою роботу краще.

До головних причин довірити ремонт стартера Dodge нашій компанії відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструмент для виконання діагностики та ремонту.
Компетентні інженери з великим досвідом ремонту важливих вузлів автомобіля, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно проходять додаткове навчання, щоб покращувати наявні навички.
Гнучкий підхід до потреб клієнта і його авто. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Dodge, причому як на запчастини, так і на надані послуги. Наш автомобільний сервіс відповідає за надані в ремонт авто і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення тільки тих процесів, які потрібні та строго регламентовані.

Як робиться ремонт стартера Dodge у нашій майстерні?

Зазвичай несправності таких важливих вузлів автівки відразу даються взнаки. При використанні авто з’являються різного роду відхилення, включаючи сторонні стуки при їзді, проблеми з запуском силового агрегату, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно не допускати такого, виконуючи регламентні ТО. Такий підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність комплектуючих автівки та по максимуму відстрочити ремонт стартера Dodge.

Реалізації самих ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан вузла, визначити конкретні проблеми, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка проводиться професійними майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного вузла необхідно робити ремонтні роботи. Спочатку кваліфіковані працівники нашої СТО проведуть розбирання комплектуючих, паралельно очищаючи їх від забруднень та різних абразивних речовин. У процесі ремонту стартера Dodge, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх поточний стан. Від ретельності виконання такої попередньої роботи прямо залежить надійність агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, треба обробити мастильними речовинами. За рахунок цього усуваються такі проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • небажані люфти;
  • підтікання бензину або інших автомобільних рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт стартера Dodge – це набір операцій, які націлені на забезпечення 100-процентної працездатності автомобіля. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо таке можливо: здійснюється заміна окремих комплектуючих, що зносилися. А в найбільш складних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна елементу виходить дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, припустимо, здійснити процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий механізм дуже дорогі, то робляться саме відновні процедури, а не заміна.

Наша автомайстерня застосовує в роботі висококласні запчастини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту стартера Dodge. Самі затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім високої якості окремих деталей та цілих вузлів ми гарантуємо вигідні ціни на них, адже тривалий період співпрацюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на обслуговування, огляд та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою компанії в телефонному режимі або через сайт. Співробітники проконсультують вас, як відбувається ремонт стартера Dodge та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top