Ремонт генератора MAN

Наш автомобільний сервіс здійснює ремонт багатьох важливих механізмів сучасних автомобілів. Якщо вам треба зробити професійний ремонт генератора MAN – ви звернулися за адресою.

Чому краще вибрати нас?

Зараз чисельність автосервісів дуже велике. Але ремонт генератора MAN слід виконувати у тих майстрів, хто забезпечить відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а окрім того має багатий досвід, прагне виконувати свої обов’язки ще краще.

До переконливих причин делегувати ремонт генератора MAN нашій фірмі відноситься наступне:

Професійне устаткування та прилади для здійснення діагностики та ремонту.
Компетентні майстри з багатим досвідом ремонту важливих автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти регулярно підвищують кваліфікацію, щоб покращувати наявні навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми строго витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора MAN, причому як на запчастини, так і на роботу. Наш автосервіс несе відповідальність за передані нам автівки і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих процесів, які потрібні та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт генератора MAN у нашій компанії?

Зазвичай поломки таких відповідальних компонентів автівки відразу даються взнаки. В експлуатації авто мають місце різноманітні відхилення, включаючи сторонні стуки при русі, труднощі з запуском двигуна, з’являється спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Доцільно уникати таких крайнощів, проводячи своєчасні процедури обслуговування. Цей підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність механізмів автівки та подалі відстрочити ремонт генератора MAN.

Здійсненню власне ремонтних робіт в нашому автосервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан вузла, визначити конкретні дефекти, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура виконується досвідченими майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли виявлена несправність конкретного вузла необхідно робити ремонт. Насамперед компетентні майстри нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та різних абразивних речовин. У процесі ремонту генератора MAN, всі складові знежирюються, перевіряється їх загальний технічний стан. Від уважності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить довговічність вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, потрібно обробити мастилом. В результаті цього усуваються такі проблеми у експлуатації:

  • сильний нагрів елементів;
  • непотрібні люфти;
  • витік пального або інших технічних рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт генератора MAN – це група дій, що націлені на відновлення повноцінної працездатності автомобіля. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна конкретних деталей, що відпрацювали своє. А в самих серйозних ситуаціях ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі виходить дешевше за ціною та набагато оперативніше, ніж, наприклад, здійснити процес дефектовки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий агрегат дуже дорогі, то виконуються саме відновні процедури, а не заміна.

Наша автомайстерня використовує в роботі якісні запчастини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту генератора MAN. Самі ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Крім бездоганної якості окремих запчастин та цілих вузлів ми гарантуємо демократичні ціни на них, бо довго працюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на обслуговування, огляд та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою компанії за телефонами або через сайт. Фахівці проконсультують вас, як здійснюється ремонт генератора MAN та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Ремонт ротора генератор (от 125 А)1150 грн.
Ремонт статора генератора (до 80 А)800 грн.
Ремонт статора генератора (от 80 А до 125 А)950 грн.
Ремонт статора генератора (от 130 А)от 950 грн.
Ремонт статора для вантажних автомобілів і спецтехнікиот 1000 грн.
Ремонт діодного моста генератора300 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка генератора на автомобіліот 50** грн.
Зняття з автомобіля генератораот 200 грн.
Зняття з автомобіля генератора c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top