Ремонт кондиціонера MAN

Наша компанія здійснює ремонт різних важливих агрегатів сучасних автомобілів. Якщо вам потрібен ефективний ремонт кондиціонера MAN – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому варто вибрати нас?

Нині чисельність автомобільних сервісів дуже велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера MAN треба робити у тих, хто забезпечить бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а окрім того має солідний досвід, намагається удосконалюватися.

До переконливих причин делегувати ремонт кондиціонера MAN нашим майстрам відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для проведення діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані інженери з великим досвідом ремонту важливих вузлів автомобіля, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти систематично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати наявні навички.
Особливий підхід до запитів клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера MAN, причому як на вузли, так і на роботу. Наша майстерня відповідає за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання виключно тих процесів, які необхідні та чітко регламентовані.

Як здійснюється ремонт кондиціонера MAN у нашій фірмі?

Як правило, збої в роботі таких відповідальних агрегатів транспортного засобу швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різні відхилення, у тому числі шуми при русі, проблеми з запуском силового агрегату, виникає спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі варто уникати подібних крайнощів, проводячи своєчасні профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність комплектуючих авто та максимально відстрочити ремонт кондиціонера MAN.

Реалізації безпосередньо ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан вузла, визначити наявні відхилення, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється компетентними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного агрегату необхідно здійснювати ремонт. Спочатку компетентні фахівці нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання вузлів, паралельно очищаючи їх від бруду та будь-яких абразивів. На старті ремонту кондиціонера MAN, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, перевіряється їх поточний технічний стан. Від ретельності виконання такої підготовчої роботи безпосередньо залежить довговічність вузла після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, треба обробити мастильними речовинами. Завдяки цьому усуваються наступні проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • непотрібні люфти;
  • протікання палива або інших технічних рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера MAN – це набір дій, що спрямовані на забезпечення повної працездатності автівки. Несправний вузол ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна конкретних комплектуючих, що відпрацювали своє. А в самих серйозних випадках ремонт зводиться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні операції при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна елементу виходить дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, провести процес підгонки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий агрегат дуже дорогі, то здійснюються саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автосервіс використовує в роботі висококласні запасні частини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту кондиціонера MAN. Найбільш затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих деталей та цілих вузлів ми пропонуємо доступні ціни на них, адже довгий час співпрацюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на обслуговування, огляд та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми в телефонному режимі або через форму на сайті. Співробітники проконсультують вас, як здійснюється ремонт кондиціонера MAN та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top