Ремонт турбіни MAN

Наша компанія здійснює ремонт багатьох відповідальних компонентів сучасних автомобілів. Тому вам треба зробити ефективний ремонт турбіни MAN – обирайте наші послуги.

Чому потрібно вибрати нас?

Нині число автомайстерень доволі велике. Але ремонт турбіни MAN слід робити у тих майстрів, хто забезпечить бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив багато хороших відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а окрім того має солідний досвід, прагне виконувати свої функції краще.

До головних причин делегувати ремонт турбіни MAN нашій компанії відноситься наступне:

Професійне устаткування та прилади для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Тямущі інженери з чималим досвідом ремонту відповідальних автомобільних агрегатів, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші співробітники періодично проходять додаткове навчання, щоб покращувати раніше придбані навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт турбіни MAN, причому як на запчастини, так і на надані послуги. Наш автосервіс несе відповідальність за передані нам автівки і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання тільки тих процесів, які вимагаються та строго регламентовані.

Як робиться ремонт турбіни MAN у нашій фірмі?

Зазвичай несправності таких важливих агрегатів транспортного засобу відразу даються взнаки. При використанні авто мають місце різного роду відхилення, у тому числі сторонні звуки при русі, труднощі з пуском силового агрегату, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно не допускати подібного, виконуючи своєчасні процедури обслуговування. Такий підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність механізмів авто та максимально відстрочити ремонт турбіни MAN.

Реалізації власне ремонтних процедур в нашому автосервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан вузла, знайти конкретні дефекти, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка здійснюється професійними майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного вузла можна виконувати ремонт. Насамперед компетентні фахівці нашої СТО проведуть розбирання комплектуючих, паралельно очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивів. На початку ремонту турбіни MAN, всі деталі знежирюються, аналізується їх поточний технічний стан. Від уважності виконання такої підготовчої роботи безпосередньо залежить термін служби вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, треба обробити мастильними речовинами. В результаті цього виключаються такі дефекти у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання пального або інших автомобільних рідин;
  • надмірний шум в процесі роботи, тощо.

Сам по собі ремонт турбіни MAN – це набір дій, які спрямовані на забезпечення повноцінної працездатності авто. Несправний агрегат ремонтується, якщо таке можливо: проводиться заміна окремих комплектуючих, що зносилися. А в найбільш складних випадках ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити елемент буде доступніше за ціною та в рази швидше, ніж, наприклад, провести процес дефектовки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий агрегат дуже дорогі, то здійснюються саме відновні роботи, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі якісні запчастини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту турбіни MAN. Найбільш затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім бездоганної якості окремих запчастин та цілих вузлів ми гарантуємо привабливі ціни на них, оскільки довго працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Для запису на обслуговування, огляд та ремонт свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою компанії за телефонами або онлайн на сайті. Співробітники проконсультують вас, як відбувається ремонт турбіни MAN та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту турбіни

Ремонт турбокомпресораот 800* грн.
Перевірка турбокомпресора (знятого з авто)от 250** грн.
Перевірка турбокомпресора (на авто)400 грн.
Scroll to top