Ремонт стартера MAN

Наш автомобільний сервіс здійснює ремонт різних відповідальних компонентів сучасних авто. Якщо вам необхідно зробити якісний ремонт стартера MAN – скористайтеся нашими послугами.

Переваги нашого сервісу

Нині число автосервісів доволі велике. У будь-якому випадку ремонт стартера MAN треба виконувати у тих, хто забезпечить еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу добрих відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а також має багатий досвід, намагається виконувати свою роботу ще краще.

До переконливих причин доручити ремонт стартера MAN нашій фірмі відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструментарій для здійснення діагностики та ремонту.
Кваліфіковані майстри з великим досвідом ремонту відповідальних автомобільних агрегатів, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера MAN, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наша майстерня відповідає за надані в ремонт автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як здійснюється ремонт стартера MAN у нашій майстерні?

Зазвичай поломки таких відповідальних вузлів автомобіля відразу даються взнаки. В експлуатації авто з’являються різноманітні відхилення, включаючи шуми та стуки при їзді, труднощі з пуском двигуна, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі варто не допускати такого, виконуючи регламентні ТО. Цей підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність вузлів транспортного засобу та подалі відстрочити ремонт стартера MAN.

Здійсненню власне ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан агрегату, виявити конкретні дефекти, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Перевірка проводиться професійними майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного агрегату треба робити ремонт. Спершу досвідчені фахівці нашого сервісу проведуть розбирання комплектуючих, відразу ж очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивних речовин. У ході ремонту стартера MAN, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх загальний технічний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить надійність агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, треба обробити мастильними речовинами. Завдяки цьому виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів компонентів;
  • непотрібні люфти;
  • витік палива або інших автомобільних рідин;
  • надмірний шум при роботі, тощо.

Безпосередньо ремонт стартера MAN – це набір операцій, які спрямовані на відновлення 100-процентної працездатності автомобіля. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна конкретних деталей, що зносилися. А в самих складних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити елемент виходить дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, припустимо, здійснити процес дефектовки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий вузол досить дорогі, то виконуються саме відновні процедури, а не заміна.

Наша автомайстерня використовує в роботі якісні запасні частини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту стартера MAN. Самі ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім відмінної якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми пропонуємо демократичні ціни на них, бо довго взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на обслуговування, огляд та ремонт свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми за телефонами або через онлайн-заявку на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як відбувається ремонт стартера MAN та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top