Ремонт генератора Mitsubishi

Наша компанія робить ремонт різних ключових компонентів сучасних автомобілів. Якщо вам треба зробити професійний ремонт генератора Mitsubishi – скористайтеся нашими послугами.

Наші переваги

Сьогодні число автосервісів досить велике. Але ремонт генератора Mitsubishi необхідно виконувати в тому сервісі, який забезпечить відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив багато позитивних відгуків.

Наша СТО має усе це, а також має солідний досвід, намагається виконувати свої функції краще.

До головних причин доручити ремонт генератора Mitsubishi нашій фірмі відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для проведення діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі майстри з багатим досвідом ремонту ключових агрегатів автівок, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до запитів клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Mitsubishi, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наша майстерня несе відповідальність за передані нам автівки і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих робіт, які вимагаються та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт генератора Mitsubishi у нашій автомайстерні?

Як правило, несправності таких відповідальних агрегатів транспортного засобу швидко даються взнаки. В експлуатації авто виникають різні відхилення, включаючи сторонні стуки при русі, складнощі з пуском мотору, виникає спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Краще всього уникати подібних крайнощів, виконуючи регламентні профілактичні роботи. Цей підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність агрегатів автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт генератора Mitsubishi.

Виконанню безпосередньо ремонтних процедур в нашому автосервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан компонента, визначити конкретні дефекти, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностика виконується досвідченими майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного агрегату необхідно виконувати ремонт. Спочатку компетентні працівники нашого автосервісу проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від пилу та наявних абразивних речовин. У ході ремонту генератора Mitsubishi, всі деталі обробляються речовинами проти жиру, аналізується їх поточний технічний стан. Від точності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить робочий ресурс вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, потрібно обробити мастильними матеріалами. Завдяки цьому усуваються такі проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • небажані люфти;
  • витік бензину або інших рідин;
  • нехарактерний шум при роботі, тощо.

Сам по собі ремонт генератора Mitsubishi – це комплекс заходів, які націлені на відновлення повноцінної працездатності автомобіля. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо таке можливо: проводиться заміна конкретних елементів, що зносилися. А в самих складних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна деталі виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, приміром здійснити процес дефектовки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм вельми дорогі, то робляться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс застосовує в роботі якісні запасні частини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту генератора Mitsubishi. Самі затребувані автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Крім відмінної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми пропонуємо вигідні ціни на них, адже довгий час взаємодіємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Для запису на сервіс, діагностику та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою майстерні за телефонами або через сайт. Співробітники проконсультують вас, як здійснюється ремонт генератора Mitsubishi та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top