Ремонт турбіни Mitsubishi

Наш сервіс здійснює ремонт багатьох відповідальних механізмів сучасних автівок. Тому вам потрібен ефективний ремонт турбіни Mitsubishi – обирайте наші послуги.

Чому ми?

Зараз число автосервісів досить велике. Але ремонт турбіни Mitsubishi слід виконувати у тих майстрів, хто гарантує еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наш автосервіс має усе це, а крім того має чималий досвід, прагне виконувати свої функції краще.

До головних причин довірити ремонт турбіни Mitsubishi нашій фірмі відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та прилади для виконання діагностики та ремонтних робіт.
Компетентні майстри з чималим досвідом ремонту відповідальних автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти регулярно проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати свої навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт турбіни Mitsubishi, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення тільки тих робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт турбіни Mitsubishi у нашій компанії?

Найчастіше збої в роботі таких важливих вузлів автомобіля відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різноманітні відхилення, включаючи шуми та стуки при русі, труднощі з пуском мотору, виникає спеціальна індикація на торпеді, тощо.

Доцільно не допускати подібного, виконуючи рекомендовані процедури обслуговування. Цей підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність механізмів автомобіля та подалі відстрочити ремонт турбіни Mitsubishi.

Реалізації власне ремонтних робіт в нашому автосервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан агрегату, знайти наявні відхилення, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика здійснюється компетентними майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли виявлена несправність конкретного агрегату треба робити ремонт. Спочатку кваліфіковані майстри нашого автосервісу проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від бруду та наявних абразивів. На старті ремонту турбіни Mitsubishi, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх загальний технічний стан. Від уважності виконання такої попередньої роботи прямо залежить довговічність вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, потрібно обробити мастилом. За рахунок цього усуваються такі складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • непотрібні люфти;
  • протікання палива або інших автомобільних рідин;
  • сторонній шум в процесі роботи, тощо.

Сам по собі ремонт турбіни Mitsubishi – це сукупність операцій, які націлені на повернення повноцінної працездатності автомобіля. Несправний вузол ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна окремих елементів, що відпрацювали своє. А в самих серйозних випадках ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна елементу буде доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, припустимо, здійснити процес дефектовки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий агрегат вельми дорогі, то робляться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі висококласні запасні частини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту турбіни Mitsubishi. Найбільш затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім відмінної якості окремих деталей та цілих вузлів ми пропонуємо вигідні ціни на них, бо тривалий період працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, діагностику та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою СТО за телефонами або через форму на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як відбувається ремонт турбіни Mitsubishi та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту турбіни

Ремонт турбокомпресораот 800* грн.
Перевірка турбокомпресора (знятого з авто)от 250** грн.
Перевірка турбокомпресора (на авто)400 грн.
Scroll to top