Ремонт стартера Mitsubishi

Наша компанія виконує ремонт багатьох відповідальних механізмів сучасних автомобілів. Тому вам треба зробити ефективний ремонт стартера Mitsubishi – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому варто вибрати нас?

Нині число автомобільних сервісів досить велике. У будь-якому випадку ремонт стартера Mitsubishi треба виконувати в тому сервісі, який гарантує бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато добрих відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а також має солідний досвід, намагається виконувати свою роботу краще.

До головних причин доручити ремонт стартера Mitsubishi нашій компанії відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструментарій для проведення діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані майстри з великим досвідом ремонту відповідальних вузлів автомобіля, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати наявні навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Mitsubishi, причому як на деталі, так і на роботу. Наш автосервіс відповідає за надані в ремонт автівки і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та проведення виключно тих робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт стартера Mitsubishi у нашій фірмі?

Зазвичай несправності таких відповідальних вузлів транспортного засобу відразу даються взнаки. При використанні авто мають місце різноманітні відхилення, у тому числі шуми та стуки при їзді, труднощі з запуском мотору, з’являється спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Краще всього уникати подібних крайнощів, проводячи своєчасні процедури обслуговування. Цей підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність агрегатів автівки та подалі відстрочити ремонт стартера Mitsubishi.

Проведенню самих ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан агрегату, виявити наявні проблеми, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностика виконується досвідченими майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного вузла можна проводити ремонт. Спочатку досвідчені фахівці нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, паралельно очищаючи їх від бруду та різних абразивних відкладень. У ході ремонту стартера Mitsubishi, всі складові обробляються речовинами проти жиру, перевіряється їх загальний технічний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить довговічність агрегату після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, варто обробити мастилом. За рахунок цього усуваються наступні складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • непотрібні люфти;
  • витік бензину або інших технічних рідин;
  • сторонній шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт стартера Mitsubishi – це група заходів, які націлені на забезпечення 100-процентної працездатності авто. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна окремих комплектуючих, що зносилися. А в самих складних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні операції під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, приміром провести процес підгонки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий механізм вельми дорогі, то виконуються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш автосервіс використовує в роботі висококласні запасні частини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту стартера Mitsubishi. Найбільш затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих деталей та цілих вузлів ми гарантуємо вигідні ціни на них, оскільки тривалий період співпрацюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, перевірку та ремонт свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою СТО за телефонами або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як здійснюється ремонт стартера Mitsubishi та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top