Ремонт кондиціонера Mitsubishi

Наша СТО виконує ремонт різних важливих компонентів сучасних транспортних засобів. Тому вам треба зробити ефективний ремонт кондиціонера Mitsubishi – скористайтеся нашими послугами.

Наші переваги

Сьогодні кількість автомайстерень доволі велике. Проте, ремонт кондиціонера Mitsubishi варто виконувати у тих майстрів, хто гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив багато позитивних відгуків.

Наша СТО пропонує усе це, а також має солідний досвід, намагається виконувати свої функції краще.

До ключових причин довірити ремонт кондиціонера Mitsubishi нашим фахівцям відноситься наступне:

Висококласне устаткування та інструментарій для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі майстри з багатим досвідом ремонту важливих вузлів автомобіля, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники періодично проходять додаткове навчання, щоб покращувати свої навички.
Індивідуальний підхід до запитів клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Mitsubishi, причому як на запчастини, так і на роботу. Наш сервіс відповідає за надані в ремонт автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення тільки тих ремонтних робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як виконується ремонт кондиціонера Mitsubishi у нашій фірмі?

Зазвичай поломки таких відповідальних вузлів автівки відразу даються взнаки. В експлуатації авто з’являються різного роду відхилення, включаючи шуми при русі, труднощі з пуском силового агрегату, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно уникати таких крайнощів, виконуючи своєчасні профілактичні роботи. Цей підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність агрегатів автомобіля та максимально відстрочити ремонт кондиціонера Mitsubishi.

Виконанню самих ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан компонента, визначити наявні відхилення, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностика здійснюється досвідченими майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли виявлена поломка конкретного вузла необхідно проводити ремонт. Насамперед досвідчені фахівці нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від пилу та наявних абразивних речовин. У процесі ремонту кондиціонера Mitsubishi, всі деталі знежирюються, оцінюється їх загальний технічний стан. Від точності виконання такої підготовчої роботи безпосередньо залежить термін служби агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, потрібно обробити мастилом. За рахунок цього усуваються наступні проблеми у експлуатації:

  • підвищений нагрів компонентів;
  • непотрібні люфти;
  • витік бензину або інших автомобільних рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Mitsubishi – це набір операцій, які націлені на повернення 100-процентної працездатності автомобіля. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна конкретних комплектуючих, що відпрацювали своє. А в самих складних випадках ремонт зводиться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити елемент буде дешевше за ціною та набагато оперативніше, ніж, припустимо, здійснити процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий механізм досить дорогі, то здійснюються саме відновні роботи, а не заміна.

Наш сервіс використовує в роботі якісні деталі від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту кондиціонера Mitsubishi. Найбільш ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми гарантуємо доступні ціни на них, адже довгий час взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на обслуговування, перевірку та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою компанії в телефонному режимі або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проконсультують вас, як відбувається ремонт кондиціонера Mitsubishi та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення поширених несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top